تحقق شعار پر اهمیت سال،حمایت از کالای ایرانی در گرو ارتقا کیفی آن است و اهمیت این امر در بخش نساجی و پوشاک با توجه به سابقه طولانی صنعت نساجی در ایران دو چندان میشود. صنعت نساجی از ریسندگی تا رنگرزی گرفته تا تولید پارچه و دوخت لباس دستخوش تحولات بسیار از دیرباز تاکنون بوده است و در حال حاضر شاهد پیشرفت چشمگیر در این صنعت میباشیم به طوریکه بخش عمده ای از تولیدات این صنعت در ایران به کشور های اروپایی و خاورمیانه صادر میشود.
متاسفانه تولید کنندگان پارچه و پوشاک در شرایط کنونی در هر پله از زنجیره ی تولید این صنعت مشکلات متعددی را مطرح میکنند؛ در همین راستا خود را ملزم دانستیم تا با راه اندازی اولین وبسایت تخصصی و جامع پارچه در ایران به کاهش موانع تولید این صنعت کمک کنیم.
وبسایت تخصصی طاقه با همکاری فعالان و کارشناسان این صنعت با هدف پیشرفت صنعت نساجی و معرفی فرصت های شغلی در این زمینه، به معرفی تولید کنندگان برتر، معرفی و بررسی انواع پارچه ، معرفی مراکز تولید و فروش پارچه در تهران و شهرستان ها و همینطور مشاوره در زمینه انواع پارچه و نحوه ی تهیه ی آن پرداخته است. مجموعه ی پویای طاقه با فعالیت خود گام های بلندی را در جهت پیشرفت صنعت نساجی و پوشاک کشور برداشته است.
تماس سریع